Yhteystiedot

HALLITUS 2017

 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Puheenjohtaja, henkilöstövastaavaMarica Lonkamll.aviapolis@gmail.com044 5160911
Varapuheenjohtaja, kuntavaikuttaminenKukka-Maria Mårdmll.aviapolis@gmail.com 
SihteeriJohanna Syvänenmll.aviapolis@gmail.com 
Rahastonhoitaja, VARI-yhteyshlöSanna Kivilaaksomll.aviapolis@gmail.com 
JäsenvastaavaSuvi Kontiokorpimll.aviapolis@gmail.com 
KirppisvastaavaTerhi Viikmll.aviapolis@gmail.com 
PerhekahvilavastaavaMia Raassinamll.aviapolis@gmail.com 
KV-vastaava, SOME-vastaavaHeli Eborumll.aviapolis@gmail.com 
ProjektivastaavaElina Tuomaalamll.aviapolis@gmail.com 
ProjektivastaavaElina Hautalamll.aviapolis@gmail.com 
    

 

Varajäsenet:

Satu Kinnunen, tilastovastaava

Sami Lonka, isä-lapsi-toiminta

Taina Pajunen, projektivastaava

 

Kerhotoiminnan vetäjät (yhteydenotto mll.aviapolis@gmail.com)

Toiminnantarkastajat
Terhi Männistö ja Satu Koivisto

Varatoiminnantarkastaja: Jenni McDonald

Voit lähettää meille viestin lomakkeen kautta

MLL Aviapolis ry
Y-tunnus 2680667-8
Rekisterinumero 206.442
puh 044 516 0911
mll.aviapolis@gmail.com

MLL Perhekahvilat löydät Facebookista:
MLL Perhekahvila Kartanonkoski
MLL Perhekahvila Ylästö
MLL Perhekahvila Tammisto

MLL iltaperhekahvila Ylästö

MLL Keskusjärjestö
puh 075 32451
www.mll.fi

MLL Jäsenpalvelu (klo 9-12)
puh 075 324 5540
jasenpalvelu@)mll.fi

MLL Uudenmaan piiri
puh 044 047 0407
uudenmaan.piiri@mll.fi

Kirjaudu Yhdistysnettiin
http://yhdistysnetti.mll.fi